Przesyłki w suchym lodzie, farmaceutyczne, biologiczne

Czas i pewność korzystania się z niezawodnych partnerów

Świadcząc usługi dla branży medycznej najważniejszy jest czas
i pewność, że korzysta się z niezawodnych partnerów. 

Obsługa tego sektora wiąże się z koniecznością stworzenia zaawansowanych systemów logistycznych które obejmą nie tylko producentów leków, szpitale, apteki i hurtownie ale przede wszystkim pojedynczych pacjentów.  

OCS wie, że powierzane nam do przewozu leki jak również próbki biologiczne w badaniach klinicznych są to substancje niekiedy bezcenne, które są efektem długich, wieloletnich badań i prac zespołów medycznych, a niewłaściwe obchodzenie się z przesyłkami lub złe warunki przewozu mogą nieodwracalnie zaburzyć efekt tej pracy.

OCS posiadając szeroko rozbudowany system zarządzania przesyłkami, wysoko wykwalifikowany personel posiadający liczne szkolenia, gwarantuje zachowania najwyższej jakości usług w tym sektorze  gdzie nie tylko zachodzi konieczność transportu leków czy aparatury medycznej, ale także próbek medycznych,  które po pewnym czasie przekładają się na ratowanie ludzkiego życia.

Ze względu na specyfikę i wysoką wartość obsługiwanego materiału rozwiązania stosowane przez OCS sprawiają że jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować  system  transportowy do określonych warunków przewozu w kontrolowanej temperaturze z wykorzystaniem specjalnych opakowań i rygorystycznych obostrzeń w zakresie czasu dostarczenia.

W związku z wysokimi wymaganiami stawianymi przez „GDP (Good Distribution Practice ) ” / „ DPD (Dobra Praktyka Dystrybucyjna )” dokładamy wszelkich starań i poszukujemy coraz to nowocześniejszych rozwiązań  aby jakość naszych usług była bezkonkurencyjna.