Opakowania do transportu produktów zamrożonych

transport w temperaturach od -78° do 0°C

Freezetherm®

Freezetherm®

Opakowania Freezetherm® to szeroka gama wysoko specjalistycznych opakowań przeznaczonych do wysyłek produktów zamrożonych. Dzięki swoim technologicznym właściwościom zapewniają ochronę produktom zamrożonym aż do 192 godzin. Podstawowe korzyści : Produkty z serii Freezetherm® to łatwo dostępny i niedrogi sposób zabezpieczenia produktów mrożonych w czasie transportu. Systemy opakowaniowe dostarczane przez nas są wielokrotnie sprawdzane oraz poddawane testom bezpieczeństwa i kontroli jakości, co cieszy się wysokim zaufaniem ze strony nabywców. Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa

Więcej informacji

Mediphase® -15 PCM

Mediphase®  -15 PCM

MediPhase® -15 to nowe możliwości w zakresie wysyłania produktów zamrożonych. Opakowanie „System MediPhase®” nie wymaga używania suchego lodu, aby utrzymać produkt w stanie zamrożonym.

Tym samym eliminuje wszystkie problemy związane z wysyłką produktów w suchym lodzie. Odkąd CO2 zostało uznane za gaz niebezpieczny w transporcie, możliwość jego przewozu jest ograniczana niektóre linie lotnicze i firmy transportowe żądają dopłat w związku z przewozem materiałów niebezpiecznych lub odmawiają transportu.

MediPhase® jest wykonany z materiałów bezpiecznych,

Więcej informacji